Studio 3D

Przedstawiamy światowego mistrza ceny i wydajności – Studio 3D, którego centralnym elementem jest Skaner 3D całej sylwetki

System natychmiastowego przechwytywania fotogrametrii całego ciała zaprojektowany od podstaw z myślą o doskonałych studiach 3D i imprezach na dużą skalę. Niezrównana jakość, unikalna i solidna konstrukcja oraz najnowocześniejsza technologia sprawiają, że system 3D Fascination Body Scanning jest potężny, mobilny i prosty.

Uchwyć niezapomniane chwile, uchwyć każdą ekspresję w ciągu milisekund. Przestań marzyć. Rozpocznij skanowanie.

SZYBKI. MOBILNY. PROSTY.

NIEZAWODNE I TRWAŁE

Niezależnie od tego, czy zarządzasz własnym profesjonalnym studiem 3D, czy wydarzeniem z dużą liczbą odwiedzających w miejscu, w którym chcesz się znaleźć, potrzebujesz niezawodności i wydajności. 3D Fascination Scanner 3 spełnia te wysokie wymagania – zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt i oprogramowanie. Dlatego każdy skaner 3D został PRECYZYJNIE przetestowany.

ŁATWE W UŻYCIU OPROGRAMOWANIE

Wykonywanie skanów nie wymaga żadnego szkolenia ani specjalistycznej wiedzy. Oprogramowanie jest regularnie aktualizowane zgodnie z praktycznymi doświadczeniami użytkowników z krajów całego świata. Fascynacja 3D jest zawsze na bieżąco z najnowszą technologią. Uniemożliwi zbieranie danych o złej jakości i zapewni doskonałe wyniki – niezależnie od sposobu ich wykorzystania.

MOBILNE I PRZENOŚNE

Cokolwiek może się wydarzyć, 3D Fascination Scanner 3 zapewnia niezbędną swobodę i elastyczność, aby być wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. Cały czas rozstawienia zajmuje około 5 minut dla 1 osoby. Jedyny na świecie skaner całego ciała 3D Plug & Play! Bez kabli, bez śrub!

MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY I DOPASOWANIA

3D Fascination Scanner 3 został stworzony, aby być otwartym na postęp technologiczny i nadchodzące innowacje. W odpowiedzi na życzenia naszych klientów oferujemy Państwu szereg zmian konstrukcyjnych dla najszerszego zakresu wymagań. Z technicznego punktu widzenia możliwa jest zmiana liczby słupów, wysokości lub średnicy systemu.